Boeckenberg AKC Riviera Putse Ganda Loenhout Sint-Gillis Waas Minerva Mercurius Kwik KCJB

ASKC Scaldis Voorwaarts Sikopi Meeuwen Borgerhout/Groen-Wit Rijko Leuven Neerlandia Vobako Temse Verde Catba

Boeckenberg, AKC, Riviera, Putse, Ganda, Loenhout, ASKC, Scaldis, Voorwaarts, Sikopi, Meeuwen, Borgerhout/Groen-Wit, Rijko, Leuven, Neerlandia, Sint-Gillis-Waas, Spartacus, Vobako, Minerva, Temse, Verde, Kwik, Mercurius, KCBJ, Catba

Eerder verschenen

KorfbalKrant Flash

18:29 Na verlenging plaatst DeetosSnel A1 (met Jordan de Vogelaere) zich vor Ahoy. TOP wordt met 26-25 verslagen!

ER TOP 1A

  • 1 Kwik
    0 pt
    0 w
  • 2 Voorwaarts
    0 pt
    0 w
  • 3 Boeckenberg
    0 pt
    0 w
  • 4 Borgerhout/GW
    0 pt
    0 w

ER TOP 1B

  • 1 Scaldis
    0 pt
    0 w
  • 2 Sikopi
    0 pt
    0 w
  • 3 AKC
    0 pt
    0 w
  • 4 Riviera
    0 pt
    0 w

ER TOP 1C

  • 1 Meeuwen
    0 pt
    0 w
  • 2 Minerva
    0 pt
    0 w
  • 3 ASKC
    0 pt
    0 w
  • 4 Floriant
    0 pt
    0 w

ER TOP 1D

  • 1 Putse
    0 pt
    0 w
  • 2 Temse
    0 pt
    0 w
  • 3 Catba
    0 pt
    0 w
  • 4 Leuven
    0 pt
    0 w

Hoofdklasse 1

  • 1 Verde
    17 pt
    9 w
  • 2 Vobako
    15 pt
    8 w
  • 3 Hoboken 2000
    8 pt
    9 w
  • 4 Spartacus
    8 pt
    9 w
  • 5 Hoevenen
    8 pt
    9 w
  • 6 Appels
    7 pt
    9 w
  • 7 Ganda
    5 pt
    9 w
  • 8 Deurne
    2 pt
    8 w

Hoofdklasse 2

  • 1 Rijko
    15 pt
    9 w
  • 2 Neerlandia
    14 pt
    9 w
  • 3 Mercurius
    12 pt
    8 w
  • 4 Ago Aalst
    8 pt
    8 w
  • 5 Boechout
    8 pt
    9 w
  • 6 KCBJ
    8 pt
    10 w
  • 7 Vos Reinaert
    4 pt
    10 w
  • 8 Bornem
    3 pt
    9 w

Overgangsklasse A

  • 1 Hove
    16 pt
    8 w
  • 2 Technico
    13 pt
    8 w
  • 3 Kapellen
    10 pt
    9 w
  • 4 Loenhout
    10 pt
    9 w
  • 5 KCOV
    9 pt
    9 w
  • 6 ATBS
    8 pt
    8 w
  • 7 Joki
    5 pt
    8 w
  • 8 O.Anderlecht
    5 pt
    9 w
  • 9 RKC
    0 pt
    8 w

Overgangsklasse B

  • 1 Geelse
    20 pt
    10 w
  • 2 Ekerse
    14 pt
    10 w
  • 3 The Blue Ghosts
    12 pt
    9 w
  • 4 Vosko
    10 pt
    9 w
  • 5 KCBJ 2
    8 pt
    9 w
  • 6 Lubko/Hermes
    4 pt
    9 w
  • 7 Boutersem
    4 pt
    9 w
  • 8 Voorwaarts 6
    2 pt
    9 w

ER Jun 1ste kl 1A

  • 1 Meeuwen
    0 pt
    0 w
  • 2 Riviera
    0 pt
    0 w
  • 3 Boeckenberg B
    0 pt
    0 w
  • 4 Floriant A
    0 pt
    0 w

ER Jun 1ste kl 1B

  • 1 Putse A
    2 pt
    1 w
  • 2 Kwik A
    0 pt
    0 w
  • 3 Borgerhout/GW A
    0 pt
    0 w
  • 4 Sikopi A
    0 pt
    1 w

Gegevens verkregen via www.korfbal.be