Boeckenberg AKC Riviera Putse Ganda Loenhout Sint-Gillis Waas

ASKC Scaldis Voorwaarts Sikopi Meeuwen Borgerhout/Groen-Wit Rijko Leuven Neerlandia

Boeckenberg, AKC, Riviera, Putse, Ganda, Loenhout, ASKC, Scaldis, Voorwaarts, Sikopi, Meeuwen, Borgerhout/Groen-Wit, Rijko, Leuven, Neerlandia, Sint-Gillis-Waas, Spartacus

Eerder verschenen

1ste klasse A

  • 1 Boeckenberg
    22 pt
    12 w
  • 2 Scaldis
    22 pt
    13 w
  • 3 Borgerhout/GW
    17 pt
    12 w
  • 4 Riviera
    17 pt
    13 w
  • 5 Temse
    10 pt
    13 w
  • 6 ASKC
    8 pt
    13 w
  • 7 Vobako
    6 pt
    13 w
  • 8 Ganda
    0 pt
    13 w

1ste klasse B

  • 1 Voorwaarts
    24 pt
    12 w
  • 2 Sikopi
    21 pt
    13 w
  • 3 AKC
    18 pt
    13 w
  • 4 Kwik
    14 pt
    13 w
  • 5 Meeuwen
    9 pt
    13 w
  • 6 Minerva
    8 pt
    12 w
  • 7 Catba
    7 pt
    13 w
  • 8 Leuven
    1 pt
    13 w

2de klasse A

  • 1 Floriant
    24 pt
    12 w
  • 2 Verde
    14 pt
    12 w
  • 3 Appels
    14 pt
    12 w
  • 4 Hoevenen
    11 pt
    12 w
  • 5 Rijko
    11 pt
    12 w
  • 6 Mercurius
    9 pt
    12 w
  • 7 AGO Aalst
    8 pt
    12 w
  • 8 Hove
    5 pt
    12 w

2de klasse B

  • 1 Putse
    23 pt
    12 w
  • 2 Spartacus
    19 pt
    12 w
  • 3 Hoboken 2000
    17 pt
    12 w
  • 4 Deurne
    12 pt
    12 w
  • 5 Neerlandia
    9 pt
    12 w
  • 6 Vos Reinaert
    8 pt
    12 w
  • 7 Boechout
    7 pt
    12 w
  • 8 Technico
    1 pt
    12 w

3de klasse A

  • 1 KCBJ
    24 pt
    12 w
  • 2 Bornem
    16 pt
    12 w
  • 3 Loenhout
    15 pt
    12 w
  • 4 KCOV
    15 pt
    12 w
  • 5 Kapellen
    10 pt
    12 w
  • 6 O. Anderlecht
    8 pt
    12 w
  • 7 Boutersem
    4 pt
    12 w
  • 8 ATBS
    4 pt
    12 w

4de klasse A

  • 1 Geelse
    20 pt
    12 w
  • 2 Joki
    19 pt
    12 w
  • 3 Vosko
    19 pt
    12 w
  • 4 RKC
    14 pt
    12 w
  • 5 The Blue Ghosts
    12 pt
    12 w
  • 6 Lubko
    6 pt
    12 w
  • 7 Sint-Gillis-Waas
    4 pt
    12 w
  • 8 Berkenrode
    2 pt
    12 w