Temse wint door maturiteit in eindfase

22 december Philippe Bredael, bestuurder van KC Temse, bezorgde ons zijn kijk op de wedstrijd tussen Temse en Floriant.Sinds vorige week hebben we met Patrick De...

Goed spelen maar verliezen daar koop je niets mee

22 december Op onze vraag waarom Filip Van Rompaey als meest gestalterijke Kwik speler niet in de basis speelde was het antwoord duidelijk. “Normaal te statisch...

Vertimmerd Floriant verliest van Temse op cruciale momenten

21 december Van Wouter De Taeye van Floriant ontvingen we volgend wedstrijdverslag. Het was uitkijken hoe Floriant zou reageren op de kleine klap die het vorige...

Scaldis geeft ruime 13-20 voorsprong prijs

21 december Voorwaarts - Scaldis 22-21 (rust 12-14) In de eerste helft lijkt Scaldis op een zekere winst af te stevenen. Alles lukt en Voorwaarts is op...

Boeckenberg AKC Riviera Putse Ganda Loenhout Sint-Gillis Waas Minerva Mercurius Kwik

ASKC Scaldis Voorwaarts Sikopi Meeuwen Borgerhout/Groen-Wit Rijko Leuven Neerlandia Vobako Temse Verde

Boeckenberg, AKC, Riviera, Putse, Ganda, Loenhout, ASKC, Scaldis, Voorwaarts, Sikopi, Meeuwen, Borgerhout/Groen-Wit, Rijko, Leuven, Neerlandia, Sint-Gillis-Waas, Spartacus, Vobako, Minerva, Temse, Verde, Kwik, Mercurius

Eerder verschenen

Topleague

  • 1 Boeckenberg
    10 pt
    6 w
  • 2 Borgerhout/GW
    10 pt
    6 w
  • 3 Voorwaarts
    8 pt
    6 w
  • 4 AKC
    8 pt
    7 w
  • 5 Sikopi
    6 pt
    6 w
  • 6 Scaldis
    6 pt
    7 w
  • 7 Meeuwen
    1 pt
    6 w
  • 8 Kwik
    1 pt
    6 w

Promoleague

  • 1 Riviera
    12 pt
    6 w
  • 2 Minerva
    10 pt
    6 w
  • 3 Temse
    8 pt
    6 w
  • 4 Floriant
    6 pt
    6 w
  • 5 Putse
    6 pt
    6 w
  • 6 Leuven
    4 pt
    6 w
  • 7 Catba
    2 pt
    6 w
  • 8 Vobako
    0 pt
    6 w

Hoofdklasse 1

  • 1 Verde
    10 pt
    6 w
  • 2 ASKC
    8 pt
    6 w
  • 3 Hoboken 2000
    8 pt
    6 w
  • 4 Ganda
    7 pt
    6 w
  • 5 Rijko
    6 pt
    6 w
  • 6 Spartacus
    4 pt
    6 w
  • 7 Hoevenen
    3 pt
    6 w
  • 8 Appels
    2 pt
    6 w

Hoofdklasse 2

  • 1 Mercurius
    12 pt
    6 w
  • 2 KCBJ
    10 pt
    6 w
  • 3 Neerlandia
    6 pt
    6 w
  • 4 Hove
    6 pt
    6 w
  • 5 Ago Aalst
    6 pt
    6 w
  • 6 Boechout
    4 pt
    6 w
  • 7 Technico
    4 pt
    6 w
  • 8 Vos Reinaert
    0 pt
    6 w

Hoofdklasse 3

  • 1 Sparta Ranst
    12 pt
    6 w
  • 2 Deurne
    9 pt
    5 w
  • 3 ATBS
    7 pt
    6 w
  • 4 Kapellen
    6 pt
    6 w
  • 5 Loenhout
    4 pt
    6 w
  • 6 Joki
    4 pt
    6 w
  • 7 O.Anderlecht
    2 pt
    5 w
  • 8 Bornem
    2 pt
    6 w

Hoofdklasse 4

  • 1 KCOV
    12 pt
    6 w
  • 2 Geelse
    8 pt
    6 w
  • 3 RKC
    8 pt
    6 w
  • 4 Ekerse
    8 pt
    6 w
  • 5 The Blue Ghosts
    5 pt
    6 w
  • 6 Vosko
    5 pt
    6 w
  • 7 Lubko/Hermes
    2 pt
    6 w
  • 8 Boutersem
    0 pt
    6 w

Jun 1A

  • 1 Riviera
    12 pt
    6 w
  • 2 Meeuwen A
    10 pt
    6 w
  • 3 Putse A
    7 pt
    6 w
  • 4 Floriant A
    6 pt
    5 w
  • 5 Boeckenberg A
    5 pt
    6 w
  • 6 Sikopi A
    4 pt
    5 w
  • 7 Kwik A
    2 pt
    6 w
  • 8 Boeckenberg B
    0 pt
    6 w