Voor Vobako is de rechtstreekse degradatie naar Hoofdklasse 1 een feit

3 maart Vobako- Minerva 18-22 (rust: 7-11) “Zondag waren we te gast bij de grootste korfbalclub in Vlaanderen het sympathieke Vobako in Sporthal Tielenhei....

Rik Dieltjens: “Een gemakkelijke zege op een moedige tegenstrever”

3 maart RIVIERA-LEUVEN 31-16 In het Riviera clubblad vonden we het wedstrijdverslag van Rik Dieltjens. Voor Riviera was het vorige week allemaal in kannen...

Sten Heylen doet 't Kiel daveren...

2 maart ASKC speler Stefaan Segers was geschorst. Dan maar pen en papier genomen en een wedstrijdverslag schrijven waarvoor dank Stefaan ! Tijdens de...

Boeckenberg-Meeuwen een wedstrijd zonder veel ophef

2 maart Overgenomen van de website van Boeckenberg Boeckenberg – Meeuwen : 26 – 18 Een wedstrijd zonder veel ophef werd rimpelloos gewonnen door onze...

Boeckenberg AKC Riviera Putse Ganda Loenhout Sint-Gillis Waas Minerva Mercurius Kwik KCJB

ASKC Scaldis Voorwaarts Sikopi Meeuwen Borgerhout/Groen-Wit Rijko Leuven Neerlandia Vobako Temse Verde Catba

Boeckenberg, AKC, Riviera, Putse, Ganda, Loenhout, ASKC, Scaldis, Voorwaarts, Sikopi, Meeuwen, Borgerhout/Groen-Wit, Rijko, Leuven, Neerlandia, Sint-Gillis-Waas, Spartacus, Vobako, Minerva, Temse, Verde, Kwik, Mercurius, KCBJ, Catba

Eerder verschenen

Topleague

  • 1 Boeckenberg
    24 pt
    13 w
  • 2 Borgerhout/GW
    20 pt
    13 w
  • 3 AKC
    16 pt
    13 w
  • 4 Voorwaarts
    14 pt
    13 w
  • 5 Scaldis
    10 pt
    13 w
  • 6 Sikopi
    10 pt
    13 w
  • 7 Kwik
    5 pt
    13 w
  • 8 Meeuwen
    5 pt
    13 w

Promoleague

  • 1 Riviera
    24 pt
    13 w
  • 2 Floriant
    19 pt
    13 w
  • 3 Minerva
    18 pt
    13 w
  • 4 Temse
    16 pt
    13 w
  • 5 Putse
    10 pt
    13 w
  • 6 Catba
    8 pt
    13 w
  • 7 Leuven
    6 pt
    13 w
  • 8 Vobako
    3 pt
    13 w

Hoofdklasse 1

  • 1 ASKC
    22 pt
    13 w
  • 2 Verde
    21 pt
    13 w
  • 3 Ganda
    15 pt
    13 w
  • 4 Spartacus
    13 pt
    13 w
  • 5 Hoboken 2000
    11 pt
    13 w
  • 6 Rijko
    10 pt
    13 w
  • 7 Appels
    9 pt
    13 w
  • 8 Hoevenen
    3 pt
    13 w

Hoofdklasse 2

  • 1 Mercurius
    24 pt
    13 w
  • 2 KCBJ
    20 pt
    13 w
  • 3 Neerlandia
    16 pt
    13 w
  • 4 Boechout
    12 pt
    13 w
  • 5 Hove
    12 pt
    13 w
  • 6 Ago Aalst
    12 pt
    13 w
  • 7 Technico
    8 pt
    13 w
  • 8 Vos Reinaert
    0 pt
    13 w

Hoofdklasse 3

  • 1 Deurne
    24 pt
    13 w
  • 2 ATBS
    16 pt
    13 w
  • 3 Sparta Ranst
    16 pt
    13 w
  • 4 Kapellen
    12 pt
    13 w
  • 5 Joki
    12 pt
    13 w
  • 6 Loenhout
    9 pt
    13 w
  • 7 O.Anderlecht
    8 pt
    13 w
  • 8 Bornem
    7 pt
    13 w

Hoofdklasse 4

  • 1 KCOV
    26 pt
    13 w
  • 2 Geelse
    20 pt
    13 w
  • 3 RKC
    17 pt
    13 w
  • 4 Ekerse
    14 pt
    13 w
  • 5 Vosko
    12 pt
    13 w
  • 6 The Blue Ghosts
    11 pt
    13 w
  • 7 Lubko/Hermes
    4 pt
    13 w
  • 8 Boutersem
    0 pt
    13 w

Jun 1A

  • 1 Riviera
    26 pt
    13 w
  • 2 Meeuwen A
    22 pt
    13 w
  • 3 Sikopi A
    14 pt
    13 w
  • 4 Floriant A
    13 pt
    13 w
  • 5 Putse A
    12 pt
    13 w
  • 6 Boeckenberg A
    10 pt
    13 w
  • 7 Kwik A
    7 pt
    13 w
  • 8 Boeckenberg B
    0 pt
    13 w